Петриківська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів         
......... . Воскресенье, 11.12.2016, 02:17

Ви увійшли як Гість

| Група"Гості"|
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
ФОРУМ » Футбол » Євро-2012 » Міста України в яких буде проведено Євро-2012 (Кому пощастить?)
Міста України в яких буде проведено Євро-2012
petdneprДата: Пятница, 22.05.2009, 21:18 | Сообщение # 1
Admin
Статус: Оффлайн
Жаль, що Дніпропетровськ - поза списком.

markelaДата: Понеділок, 25.05.2009, 07:57 | Сообщение # 2
Майор
Звісно ж жалко... Будемо надіятись шо хоч двоє міст залищаться

LelekaДата: Понеділок, 25.05.2009, 21:19 | Сообщение # 3
Майор
Найгірше те, що місто добре простосоване для Євро-2012(крім аерорурту), але не отримало ніяких грошей з бютжету. Хочу віддавало туди 6 млрд. Львів, який зайнів місце Дніпропетровська, майже не проиносив прибутків, проте отримав значні кошти на підготовку. angry
Несправедливо

markelaДата: Понеділок, 25.05.2009, 21:20 | Сообщение # 4
Майор
А хто ж сказав, що Україна справедлива держава? bash

LelekaДата: Вторник, 26.05.2009, 17:50 | Сообщение # 5
Майор
Просто польський прем'єр-міністр зробив так, щоб Євро пройшло в його рідному місті. А наш, якраз родом із Дніпропетровська, але нічого не зробила на захист участі міста в Євро-2012. Це ж не патріотично!!

markelaДата: Вторник, 26.05.2009, 22:17 | Сообщение # 6
Майор
Просто довели країну до повної.... а тепер ще і нас звинувачують народ smile
Я смже і помиляюсь... Це моя об'єктивна думка!
А поляки стараються зо всіх сил!

LelekaДата: Среда, 27.05.2009, 17:48 | Сообщение # 7
Майор
Я з тобою згоден. І щодо поляків також smile smile Вони, навідміну від нас, молодці(я маю наувазі підготовку до ЕВРО)!!

lobtimДата: Четверг, 28.05.2009, 00:41 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Quote (Leleka)
Львів, який зайнів місце Дніпропетровська, майже не проиносив прибутків, проте отримав значні кошти на підготовку.

Теза, м'яко кажучи, не точна. Львів, як і Киїів, і Донецьк, і Дніпропетровськ фігурували у спільній заявці України та Польщі при відборі країн на Євро-2012. Ні Харків, ні Одеса у боротьбу за Євро участі не брали. Але несподівана перемога у конкурсі з Італією за проведення ЧЄ раптом надихнули керманичів Одеси та Харкова і ті бігом включили свої міста як потенційних учасників.
А щоб говорити про заслугу місцевих чиновників, хлопці, не полінуйтесь і з'їздіть на цей "диво-стадіон" Дніпро-Арена. Попросіть квиток у любий з чотирьох верхніх рядів. А тоді спробуйте насолодитися футбольним матчем, коли частину поля вам перекриватиме опора, що підтримує дощові навіси. Можливо для Дніпропетровська це супер стадіон, але для рівня чемпіонату Європи він не годиться.

markelaДата: Четверг, 28.05.2009, 15:31 | Сообщение # 9
Майор
Я не спорю, стадіон може і непітходе, але за такиц же час можливо зробити його самого високого рівня чи ні?

lobtimДата: Четверг, 28.05.2009, 19:32 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Єврорівень передбачає щонайменше:
30 тис. місць (у Дніпрі 28.000)
Вільний проїзд та парковку (підїдьте по пр. Маркса, та пр. Пушкіна до стадіону за час менше, ніж за годину)
Наявність території площею біля 12 га поблизу стадіону ( на Металурзі, вибачте, Дніпро-Арені - близько 1,5 га)

LelekaДата: Вторник, 02.06.2009, 14:33 | Сообщение # 11
Майор
Я звісно згоден, що Дніпропетровськ ще не готовий приймати участь у ЄВРО, та мене цікавить інша річ: "Хіба будувати аеропорт, стадіон у Львові(я впевнений, що це аж ніяк не всі недостатки міста) буде швидше і дешевше, ніж привести в порядок все це в Дніпропетровську??". questionmark

lobtimДата: Четверг, 04.06.2009, 16:29 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Не варто звинувачувати Львів за принципом: "Вони з'їли наше сало". Стадіон, який там будується (до речі, в Інеті є on-line трансляція будівництва), розміщений не у центрі міста, і на досить зручній транспортній розв'язці. Інфраструктура туризму міста, готелі та все, що звя'зане з гостями не йде в порівняння з жодним містом України (хіба що з Києвом). Дніпропетровськ тут програє за всіма рейтингами УЕФА. Проблема з аеропортом не настільки критична, бо від Львова до польського кордону всього 45 хвилин автомобілем. Хоча проблеми у цього міста теж є, але коефіцієнт ризику, опублікований на сайті УЕФА, найнижчий після Києва. В Одеси, Дніпропетровська та Харкова - найвищі. Тому об'єктивніше апелювати до Харкова (як це робить одеський мер).

kimaxДата: Понеділок, 12.10.2009, 15:57 | Сообщение # 13
Молодец
90%, що Україна взагалі не буде приймати Євро-2012

LelekaДата: Четверг, 15.10.2009, 20:08 | Сообщение # 14
Майор
kimax, А ти оптиміст!! Хоч у нашій країні, роблять все не зрозуміло чим і як, але деякі міста все ж майже готові до прийому, і вону працюють над цим в міру поступання інвестицій.

kimaxДата: Понеділок, 19.10.2009, 17:13 | Сообщение # 15
Молодец
Leleka, Я не оптиміст, просто ті міста, які майже готові до проведення Євро-2012, їх замало для цього турніру))))))))) cry surprised

ФОРУМ » Футбол » Євро-2012 » Міста України в яких буде проведено Євро-2012 (Кому пощастить?)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Освітній портал PR-CY.ru Каталог MyList.com.ua Украина онлайн каталог сайтів [Vox.com.ua] Портал українця bigmir)net TOP 100 CY-PR.com Белый каталог сайтов  Каталог ссылок. Добавить ссылку добавить сайт Счетчик и проверка тИЦ и PR Яндекс.Метрика
Каталог сайтов

Copyright MyCorp © 2016