Петриківська      
опорна середня    
загальноосвітня школа
......... . Воскресенье, 04.12.2016, 22:24

Ви увійшли як Гість

| Група"Гості"|
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 7«123467»
ФОРУМ » Шкільне життя » ЗНО » Чи потрібне випускникам ЗНО ? (Є різні думки.)
Чи потрібне випускникам ЗНО ?
JLJLMДата: Пятница, 24.04.2009, 12:17 | Сообщение # 16
Рядовий
Статус: Оффлайн
На мою думку ЗНО потрібне не для всіх, тільки для тих хто хоче поступити до вузів та університетів!!!!!!!!!! chick

nastyДата: Пятница, 24.04.2009, 12:18 | Сообщение # 17
Рядовий
я вважаю що ЗНО дуже добре, але діти не впевнені що здадуть цей не легкий екзамен,але ми будемо старатися smile

LelekaДата: Пятница, 24.04.2009, 13:13 | Сообщение # 18
Майор
Я вважаю, що ЗНО непотрібне, бо воно є недосконалим, має багато помилок і не може справедливо і об'єктивно оцінити знання випускника. sad

lobtimДата: Суббота, 02.05.2009, 13:03 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Не думаю, що ПДА більш об'єктивно покаже результат знань А загалом - навчання - це важка праця, тому не варто надіятися на легкі шляхи отримання освіти. Так, як не варто сподіватися, що в житті все буде гладко і просто. Халява та легкі гроші бувають тільки у казках та у телевізийних рекламних роликах.

DIMAДата: Воскресенье, 03.05.2009, 18:52 | Сообщение # 20
Сержант
Я вважаю що не потрібне!!!! ДПА це також неплоха перевірка знань!!!!

lobtimДата: Суббота, 09.05.2009, 14:37 | Сообщение # 21
Генерал-майор
ДПА неплоха перевірка знань. - з ЦІЄЮ ТЕЗОЮ НІХТО НЕ СПЕРЕЧАЄТЬСЯ.
Але, на превеликий жаль, результати ДПА не мають значення для вступу до ВНЗ.

markelaДата: Суббота, 16.05.2009, 23:17 | Сообщение # 22
Майор
Наверное нада! Только, моя б воля, я бы упростил тесты ЗНО

LelekaДата: Вторник, 19.05.2009, 18:50 | Сообщение # 23
Майор
Головною проблемою є те, що випускники мусять обов'язково здавати українську мову. Якщо наприлад здати предмет, що є головним для навчання в вузі, на "відмінно", тобто 12 за шкільною шкалою оцінки знань, а обов'язковий(українську) - на 6, то ви вже наврядче заможете навчатись "на бютжеті" cry , проте випускник, що здав головний предмет гірше, наприклад на 10, а обов'язковий - на 10 чи 11 , зможе це зробити. dry

Сообщение отредактировал Leleka - Вторник, 19.05.2009, 18:51

lobtimДата: Четверг, 21.05.2009, 22:10 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Quote (Leleka)
Головною проблемою є те, що випускники мусять обов'язково здавати українську мову.

Це, з моєї точки зору, не проблема. Проблема, коли випускники не володіють українською (або іншою рідною) мовою. В цьому випадку який сенс говорити про вищу освіту.

LelekaДата: Пятница, 22.05.2009, 19:16 | Сообщение # 25
Майор
Мова не йде про повне незнання української мови. Вупускник міг просто незнати українську літературу на достатньому рівні(для людини, яка буде інженером, бухгалтером чи програмістом - це невеликий недостаток), а мову на 7-9(цього достатньо для грамотного написання договорів чи інших документів deal ). Я вважаю іженером, бухгалтером чи програмістом має стати той хто знає математику, фізику та інші потрібні для роботи науки, а не той, хто краще знає українську літературу, в договорах цитати Т.Г.Шевченка, Панаса Мирного і Г.С.Сковороди непотрібні. book
До тогож ЗНО аж ніяк не зменшило корупцію у вузах. Для вступу на популярні і, нерідко, звичайні факультети доведеться заплатити ХХХХ грн.
А тепер подумаємо: що ж змілося ?!
Той, хто зможе заплатити, зможе вивчитмсь і зайняти місце того, хто заслужив його своїми знаннями. uhm

Сообщение отредактировал Leleka - Воскресенье, 24.05.2009, 15:30

lobtimДата: Воскресенье, 24.05.2009, 12:42 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Quote (Leleka)
До тогож ЗНО аж ніяк не зменшило корупцію у вузах. Для вступу на популярні і, нерідко, звичайні факультети доведеться заплатити ХХХХ грн.

Якщо Ви підтвердете факти, то це не буде голослівною заявою.
Quote (Leleka)
Я вважаю нженером, бухгалтером чи програмістом має стати той хто знає математику, фізику та інші потрібні для роботи науки, а не той, хто краще знає українську літературу, в договорах цитати Т.Г.Шевченка, Панаса Мирного і Г.С.Сковороди непотрібні

Взагалі кажучи, знання мови не обмежується складанням договорів. Мова і література, в першу чергу, є знаряддям комунікації (спілкування), формує уміння висловлювати свою думку та виражати її чи то письмово чи усно. Так само не можна вважати математику потрібною лише для того, щоб навчитись рахувати.

LelekaДата: Воскресенье, 24.05.2009, 15:51 | Сообщение # 27
Майор
Офіційно в Ураїні хабарів ніхто не бере, а якщо когось все-таки спіймають, скажуть, що так робити не можна й відпустять до наступного разу. Але навіщо нам офіційна статистика і звіти?
Можна просто запитати в студента(краще декількох): "Чи давав ти хабара?". Так, що запитайте.

А щодо "знаряддям комунікації", то скажіть чи дуже воно постраждає якщо не прочитати такі твори як: "Жовтий Князь" В.Барка, "Тигролови" І.Багряного. Ви самі їх читали? Якщо "так", то коли?

lobtimДата: Воскресенье, 24.05.2009, 23:52 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Quote (Leleka)
Можна просто запитати в студента(краще декількох): "Чи давав ти хабара?". Так, що запитайте.
Перш за все ми говорили не за студентів, а за абітурієнтів. І саме за тих, хто не звертаючи увагу на результати ЗНО, потрапив у ВУЗ, заплативши ХХХХ гривень.
Quote (Leleka)
А щодо "знаряддям комунікації", то скажіть чи дуже воно постраждає якщо не прочитати такі твори як: "Жовтий Князь" В.Барка, "Тигролови" І.Багряного. Ви самі їх читали? Якщо "так", то коли?
Та ради Бога, звичайно, не постраждає. Як свідчить статистика, значна частина теперішніх випускників (я не маю на увазі Вас особисто) взагалі не прочитали жодного художнього твору - і нічого. Ну подумаєш, будуть плутати Бабеля з Бебелем, Гоголя з Гегелем, Ахматову з Ахмєтовим. Від цього ні тепло, ні холодно. Правда, виглядатиме трохи кумедно, зважаючи на вузівський диплом.
А що стосується конкретних творів, то Івана Багряного відкрив для себе ще в кінці 80-х, коли в його "Тигролови" та "Сад Гетсиманський" були вперше опубліковані в літературних журналах. Коли вчився у школі ці твори були заборонені. Василя Барка прочитав значно пізніше, десь в середині 90-х (теж опублікованому в літературному журналі "Вітчизна"). До речі, якщо Вас зацікавить, можу поділитися. В моїй особистій бібліотеці зберігаються підшивки популярних часописів "Всесвіт", "Київ", "Прапор", а також російські видання "Новый мир", "Юность" та ряд інших.

LelekaДата: Вторник, 26.05.2009, 18:27 | Сообщение # 29
Майор
Взагалі-то кожен студент був абітурієнтом, а зустріти абітітурієнта, "хто не звертаючи увагу на результати ЗНО, потрапив у ВУЗ, заплативши ХХХХ гривень.", дуже важко, бо після вступу він стає студентом. Так-що мова йде все про те ж.
А ця світова практика... Ну, давайте згадаємо, якими були випускники 1991 року і 2009р, я з усіма не знайомий, але загальне враження таке "Чим далі в ліс, тим більше дрів". Чому?
Зараз поясню. З часу незалежності Україна веде реформи освіти західного типу, як наслідок діти знають менше за своїх батьків, плутають Бабеля з Бебелем, Гоголя з Гегелем(по-науковому називається "деградація" або "регрес").
І що ж, якщо це "світова практака", хоч і деградації, то ми мусимо її наслідувати??

markelaДата: Вторник, 26.05.2009, 22:47 | Сообщение # 30
Майор
Хорошая дискусія вийшла!) biggrin

ФОРУМ » Шкільне життя » ЗНО » Чи потрібне випускникам ЗНО ? (Є різні думки.)
Сторінка 2 з 7«123467»
Пошук:

Освітній портал PR-CY.ru Каталог MyList.com.ua Украина онлайн каталог сайтів [Vox.com.ua] Портал українця bigmir)net TOP 100 CY-PR.com Белый каталог сайтов  Каталог ссылок. Добавить ссылку добавить сайт Счетчик и проверка тИЦ и PR Яндекс.Метрика
Каталог сайтов

Copyright MyCorp © 2016